قیمت پوکه

قیمت پوکه

تقریبا می توان گفت پوکه قروه اولین پوکه ایران است وزن مخصوص حدود ۵۵۰کیلو گرم بر متر مکعب است رنگ ان قهوه ای .مشکی وسبز در دانه بندی عدسی .نخودی . بادامی و گردویی تولید می گردد .

استخراج آن از دامنه های کوه های قروه در اطراف رشته کوه زاکرس می باشد و یکی از بهترین و سبکترین پوکه های سطح کشور میباشد زیرا از لحاظ وزن از تمام پوکه های معدنی دیگر سبکتر است . پوکه معدنی احمد اباد در بین پوکه های قروه از بقیه سبکتر و گرانتر میباشد.

پوکه های معدنی عمدتا به دو صورت وجود دارند: پوكه معدنی اسكوریا(پوکه قروه) و پومیس(پوکه تبریز).

پوكه قروه به رنگ خاكستری تیره متمایل به قهوه ای بوده كه ظاهری شبیه به سنگ پا دارد
پوكه تبریز به رنگ سفید متمایل به كرم میباشد. این سنگها، از متداولترین نوع پوكه های معدنی می باشند.

شرکت پیشگامان شرق از جمله شرکتهایی است که شما می توانید برای خرید پوکه قروه با این شرکت در تماس باشید.

پوکه معدنی قروه به طور شدید به آبشوئی تبدیل می شوند. اسکوریا یک گدازه بسیار حریصانه با حشرات بسیار کوچک (۱mm) است. شما می توانید اسکوریا یا پوکه معدنی قروه را در شهرستان قروه کردستان پیدا کنید: انواع قرمز اسکوریا (همچنین در سیاه و سفید) معمولا به عنوان سنگریزه محوطه سازی در Taco Bell استفاده می گردد.

مشخصات کلیدی پوکه قروه بسیار سبک و با دوام  (دارای وزن حجمی حدودآ ۵۰۰ الی ۷۰۰ کیلو گرم برمتر مکعب) عایق  حرارتی  و برودتی  (نقطه ذوب ۱۳۴۲ درجه و تا ۷۶۰- درجه مقاوم است) .
عایق صوتی ضد حشرات و موریانه قیمت ارزان و مناسب نسبت به موارد مشابه مقاوم در برابر انقباض و انبساط ازمهمترین ویژگی این محصول در ترکیب با سیمان دارای قابلیت بالای نگهداری آب می باشد که موجب مقاومت بتن ساخته شده میشود.

پوکه معدنی قروه در حال حاضر یکی از مواد معدنی مهمی است که جایگزین شن و ماسه در استخرهای تصفیه فاضلاب ها و پس آبهای سنگین شده است .
پوکه معدنی در تصفیه خانه ها . آب با کیفیت مطلوب تر که در استحصال مجدد آن بدست می دهد و همچنین مدت زمان بهره برداری از پوکه معدنی قروه نسبت به شن و ماسه سه برابر بیشتر است . ضمنا با توجه به سبکی وزن پوکه معدنی تخلیه استخرهای تصفیه ساده تر میباشد .


مصالح لند

مصالح لند به صورت مستمر و فعال در زمینه توزیع پخش عمده مصالح ساختمانی از کارخانجات مختلف شروع به فعالیت کرده که با حضور موفق در عرصه پخش و همکاری با شرکت های بزرگی همچون اسکان ایران، سازه قرن پایدار، مسکن گستر بانک مسکن، راورا، کاربردکار، رس، رایان ونک، ماموت ساختمان، آنی ساز، لوتوس و ... توانسته جایگاه ویژه ای در بازار های تهران و حومه بدست آورد .

اطلاعات تماس

آدرس:خیابان دماوند غرب به شرق چهارراه خاقانی کوچه مهدیه یکم پلاک 1 طبقه دوم
شماره تماس: 02177932673
شماره تماس مدیریت : 09121078038 
شماره تماس مدیر فروش: 09121404881 
ایمیل: jalil.froosh@gmail.com

نقشه

Image
© 97 کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت نزد مصالح لند محفوظ می باشد . | طراحی ، توسعه و راه اندازی توسط :OFOGHIT