خدمات

خرید سیمان

سیمان ماده ای است شیمیایی که ترکيبی است از اکسيد کلسيم (آهک) با ساير اکسيدها نظير اکسيد آلومينيوم اکسيد سيليسم، اکسيد آهن، اکسيد منيزيم ونیزاکسيدهای قليائی که ترکيبی با آب را دارا هستند و دارای خاصیت چسبندگی بوده و در تماس با آب سخت شده و محصول حاصله شده در برابر آب و رطوبت از دوام و مقاومت بالایی برخوردار میباشد .
سیمان در اخطلاط با شن و ماسه و اب جسمی توپر و یکپارچه به نام بتن را ایجاد میکند نقش سیمان د ر بتن فقط به عنوان ماده چسباننده دانه های سنگی به یکدیگر میباشد ونقشی در مقاومت نهایی بتن ندارد.

برای خرید سیمان و اطلاع از قیمت آن با مصالح لند در تماس باشید.  09121404881

مرکز مصالح لند عرضه کننده انواع مصالح ساختمانی از جمله سیمان می باشد که کلیه مصالح خود را با کیفیت و قیمت مناسب در اختیار مشتریان عزیز می رساند و تنها هدف این مرکز جلب رضایت مشتری می باشد.
 

انواع سیمان

1- سیمان پرتلند نوع یک 

سیمان پرتلند نوع یک یا همان سیمان معمولی است که این نوع سیمان در ایران و جهان پر مصرف ترین نوع سیمان بوده که دارای مرغوبیت بالایی بوده و میتوان از ان در مناطقی با اب و هوای معتدل و خشک استفاده نمود کاربرد این نوع سیمان در ساختمانهای معمولی وکف سازی واسکلتهای بتن ارمه همچنین ملاتها و اندودها و پی ساختمان که امکان حمله سولفاتها به ان نیست استفاده میشود.                                     

2- سیمان اصلاح شده یا سیمان با حرارت گیرش متوسط

سیمان  تیپ دو در زمینهای سولفاته و خاکهای شوره دار مقاومت بیشتری داشته و در هنگام فعل و انفعالات شیمیایی نسبت به سیمان تیپ یک حرارت کمتری تولید کرده این نوع سیمان تا حدی کند گیر میباشد به دلیل جلوگیری از افزایش دمای بتن به هنگام بتن ریزی در هوای گرم  که از مزایای استفاده از این نوع سیمان است کاربرد زیادی دارد و از این تیپ سیمان  در فنداسیون و دیواره پلها و دیوارهای حائل استفاده شده وحرارت کمی در هنگام گیرش تولید میکند.

3-سیمان زود گیر

این تیپ سیمان در مدت زمان کوتاهی (یک هفته یا کمتر) مقاومت زیادی کسب میکند به این دلیل به سیمان با مقاومت زودگیر  نیزمعروف بوده و این سیمان دارای مقاومت اولیه زیادی میباشد و  در مواردی استفاده میشود که  لازم است قالبها  زودتر باز شود مقاومت 3 روزه  بتن ساخته شده با این تیپ سیمان تقریبا برابر مقاومت 7 روزه سیمان نوع 1 میباشد و غالبا در تعمیرات فوری و یا بتن ریزی در هوای سرد مورد استفاده قرار میگیرد اما بدلیل تولید حرارت زیاد در بتن ریزیهای حجیم ویا قطعات بزرگ بتنی مورد استفاده قرارنمیگیرد.

4-سیمان کند گیر

این تیپ سیمان به سیمان کند گیر معروف بوده و حرارت تولید شده این سیمان در زمان گیرش حتی از سیمان نوع 2 نیز کمتر بوده و از این تیپ سیمان در بتن ریزیهای حجیم مخصوصا در فصول گرم و دمای بالای 40 الی 50 درجه سانتیگراد مورد استفاده  قرار میگیرد در بتن ریزی بتن ریزی چند لایه  مانند سدها استفاده میگردد.

5- سیمان ضد سولفات

خود گیری و مقاومت این تیپ سیمان بسیار ارامتر و دیرتر از سیمان نوع 1 است و نیزدارای گرما زایی کمتری میباشد این تیپ سیمان زمانی مورد استفاده قرار میگیرد که بتن در تماس شدید با حمله سولفاتها است این تیپ سیمان در سواحل خلیج فارس که علاوه بر سولفاتها به املاح کلر هم الوده میباشد مناسب نیست و به جای ان باید از سیمان نوع 2 استفاده کرد مقاومت 28 روزه سیمان تیپ1 برابر مقاومت 42 روزه سیمان تیپ 5 میباشد.

 


مصالح لند

مصالح لند به صورت مستمر و فعال در زمینه توزیع پخش عمده مصالح ساختمانی از کارخانجات مختلف شروع به فعالیت کرده که با حضور موفق در عرصه پخش و همکاری با شرکت های بزرگی همچون اسکان ایران، سازه قرن پایدار، مسکن گستر بانک مسکن، راورا، کاربردکار، رس، رایان ونک، ماموت ساختمان، آنی ساز، لوتوس و ... توانسته جایگاه ویژه ای در بازار های تهران و حومه بدست آورد .

اطلاعات تماس

آدرس:خیابان دماوند غرب به شرق چهارراه خاقانی کوچه مهدیه یکم پلاک 1 طبقه دوم
شماره تماس: 02177932673
شماره تماس مدیریت : 09121078038 
شماره تماس مدیر فروش: 09121404881 
ایمیل: jalil.froosh@gmail.com

نقشه

Image
© 97 کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت نزد مصالح لند محفوظ می باشد . | طراحی ، توسعه و راه اندازی توسط :OFOGHIT