خدمات

خرید مصالح ساختمانی

انتخاب درست مصالح ساختمانی مورد نیاز، و فراهم نمودن آنها با قیمت مناسب اساس و پایه در صنعت ساختمان سازی است مصالح ساختمانی همان طور که از نامش پیداست ابزار پایه در ساخت وساز هستند. کیفیت مصالح ساختمانی و قیمت مصالح ساختمانی تمام شده آن تاثیر مستقیم در سازه وطول عمر آن دارد .

جهت خرید مصالح ساختمانی با کیفیت با مصالح لند در تماس باشید.02122382646

مصالح ساختمانی بر اساس نوع محل استفاده وخواص فیزیکی شیمیایی آنها به گونه های مختلفی دسته بندی میشوند.جنس اکثر مصالح ساختمانی ریشه در دل طبیعت دارد وبا اعمال تغیرات فیزیکی یا شیمیایی جهت ساخت وساز تولید میشوند.

با پیشرفت تکنولوژی در مصالح ساخنمانی هم شاهد تغییرات بسیاری هستیم هرچند که در اساس کاربرد آنها تغیری حاصل نشده اما سبب طول عمر بیشتر استفاده راحت تر وسرعت عمل در اجرا گردیده است.

مصالح ساختمانی، مواد اولیه همه ساخت و سازه هاست که در ساخت ساده ترین تا به روزترین سازه ها مورد استفاده قرار میگیرند وهمین مصالح تضمین کننده انواع انتظارات و ویژگی های است که از یک سازه مد نظر داریم مانند مقاومت در برابر زلزله یا ظریف کاری های داخل ساختمان.

 

مصالح ساختمانی بر اساس ویژگی های متفاوت دسته بندی میشوند که از جمله جنس مصالح است.که شامل مصالح ساده و مصالح مرکب است.

مصالح ساده

در مصالح ساختمانی ساده جنس تمامی مواد و مصالح به کار رفته یکسان میباشد؛ مانند شن، ماسه، سیمان انواع کاشی، انواع تیرآهن یعنی از یک گونه بوده ودر تهیه آنها از مواد دیگری استفاده نشده است.

مصالح مرکب

مصالح ساختمانی مرکب که در طی تولید آنها مواد از جنس های مختلف به آن اضافه شده واز یک گونه نیست مانند؛ بتن با عیار مختلف، ایرانیت و ایزوگام جهت پوشش سقف، ملات دیوار چینی یا نما سازی و …

نوع دیگری از تقسیم‌ بندی مصالح ساختمانی به صورت مصالح درجا تهیه شده ومصالح پیش ساخته میباشد.

مصالح ساختمانی پیش ساخته

این مصالح بدون دخالت بکار گیرنده ودر کارخانه ها و در ابعاد مشخص تولید میشوند؛ مانند سرامیک،سفال،سنگ نما،انواع آجر، تیرچه، بلوک و …

مصالح ساختمانی درجا

مصالحی هستند که در محل ساخت تهیه و تولید میشوند . مثل انواع ملات ها جهت کاربری های مورد نظر در ساخت

ملات ها

نقش ملات در سازه به عنوان چسب است و برای چسباندن مصالح به همدیگر و یکپارچه کردن آنها مرد استفاده هستند؛ مانند گچ  و سیمان.
با خرید مصالح ساختمانی از مصالح لند از قیمت مناسب برخوردار شوید.


مصالح لند

مصالح لند به صورت مستمر و فعال در زمینه توزیع پخش عمده مصالح ساختمانی از کارخانجات مختلف شروع به فعالیت کرده که با حضور موفق در عرصه پخش و همکاری با شرکت های بزرگی همچون اسکان ایران، سازه قرن پایدار، مسکن گستر بانک مسکن، راورا، کاربردکار، رس، رایان ونک، ماموت ساختمان، آنی ساز، لوتوس و ... توانسته جایگاه ویژه ای در بازار های تهران و حومه بدست آورد .

اطلاعات تماس

آدرس:خیابان دماوند غرب به شرق چهارراه خاقانی کوچه مهدیه یکم پلاک 1 طبقه دوم
شماره تماس: 02177932673
شماره تماس مدیریت : 09121078038 
شماره تماس مدیر فروش: 09121404881 
ایمیل: jalil.froosh@gmail.com

نقشه

Image
© 97 کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت نزد مصالح لند محفوظ می باشد . | طراحی ، توسعه و راه اندازی توسط :OFOGHIT