اخبار و مقالات

ورق یونولیت

ما حداکثر 90 درصد از زندگی خود را در ساختمان ها می گذرانیم مکانی مناسب برای رشد و پیشرفت. ساختمان های امروزی باید کارآمد ، قابل اعتماد و ایمن باشند.
ساختمان های هوشمند منبع جدید و قدرتمند مزیت رقابتی هستند. آن ها با مردم ، سیستم ها و عناصر خارجی پیرامون خود تعامل دارند. آن ها از تجربیات گذشته و ورودی های زمان واقعی یاد می گیرند با نیازهای مردم و مشاغل موجود در آن ها سازگار می شوند. از طریق سیستم های هوشمند کنترل ، امنیت و مدیریت انرژی به کارخانه ها و دفاتر کمک می کنیم تا صنایع بهتر را در داخل خود بهتر حمایت کنند همه در عین حال افزایش راحتی ، کارآیی ، مقاومت و ایمنی هستند.
چگونه ساختمان ها را به محیط های زندگی تبدیل می کنیم که می توانند با سرنشینانشان تعامل داشته باشند ، از آنها بیاموزیم و در نهایت با نیازهای متغیر خود سازگار شویم؟

ما با ترکیبی منحصر به فرد از مردم ، فناوری و خدمات ، پایه ای محکم را برای ارتقاء عملکرد ساختمان شما با قدرت داده فراهم می کنیم و درنهایت مکانی مناسب برای رسیدن به اهداف تجاری خود ایجاد می کنیم.

برای سفارش ورق یونولیت و سایر مصالح ساختمانی با ما در تماس باشید.  09121404881

وزارت بهداشت توضیح می دهد که ساختمان به عنوان ساختاری است که با استفاده از هر نوع مواد ساخته شده و برای هر منظور ، از نظر مسکونی ، تجاری ، صنعتی یا موارد دیگر استفاده می شود. سازه هایی که تحت تعریف یک ساختمان قرار دارند به شرح زیر است:
پایه ها ، تخته سنگ ها یا پایه ها ، دیوارها ، کف ها ، سقف ها ، ورق یونولیت برای عایق بندی ، دودکش ها ، سازه های لوله کشی / زهکشی ، سازه های ثابت و غیره

ساختمان های مسکونی

این ساختمان هایی هستند که برای اهداف مسکونی معمولی مورد استفاده قرار می گیرند و باید فعالیت هایی مانند خواب ، زندگی و آشپزی را تسهیل کنند. ساختمان باید شامل یک یا چند محل اقامت خانوادگی ، آپارتمان ها ، آپارتمان ها و گاراژهای خصوصی باشد. استفاده ورق یونولیت در این ساختمان ها ضروری است تا افرادی که در آن زندگی می کنند در خانه خود آرامش داشته باشند و آلودگی صوتی آن ها را کمتر اذیت کند.

ساختمانهای آموزشی

اینها ساختمان هایی هستند که دارای مؤسسات آموزشی مانند مدارس هستند که توسط یک هیئت مدیره ، دانشگاه یا هر نهاد وابسته مشابه وابسته و شناخته شده اند. این ساختمان باید تجمیع فعالیت های آموزشی و تفریحی مربوط به اهداف آموزشی را ارتقا بخشد. علاوه بر این ، ساختمان دارای امکانات مسکونی مناسب برای کارکنان اساسی که نیاز به ساکن شدن در خیابان دارند ، اجباری است.

ساختمان های نهادی

این نوع ساختمان ها شامل ساختمان هایی هستند که توسط دولت ، سازمان های نیمه دولتی یا امانت های ثبت شده برای اهداف خاص ساخته شده اند. این اهداف خاص شامل اهداف درمانی مانند معالجه بیماری جسمی یا روحی ، بیمارستان های کودکان ، خانه های سالخورده ، مراکز مراقبت از یتیمان ، سالن اجتماعات یا مجتمع هایی است که برای فعالیت های فرهنگی یا متحدین ، ​​اسکان مذهبی استفاده می شود.
ساختمانهای ناامن
ساختمان هایی که از نظر ساختاری ضعیف بوده و در نتیجه ناامن ، غیر بهداشتی یا آلوده بوده ، از امکانات ورودی و خروجی مناسبی برخوردار نیستند ، مستعد خطرات آتش سوزی ، خطرات زیادی برای زندگی انسان ایجاد کرده یا با توجه به کاربردهای موجود آن ، ممکن است خطری برای امنیت ، سلامتی یا رفاه عمومی ناامن تلقی می شود. طبق مقررات دولت ، این ساختمان ها باید طبق دستورالعمل مرجع ذیربط اقدامات مرمت ، تخریب و یا انجام اقدامات لازم را انجام دهند.

مزایای استفاده از دیوار با ورق یونولیت چیست؟

یکی از مهمترین خصوصیات دیوار یونولیتی ، فوق سبک بودن و مقاومت در برابر زلزله و نصب سریع آن است.
ورق یونولیت مقاومت خوبی در برابر آتش سوزی دارد.
یونولیت به عنوان دیوارهای آکوستیک خوبی در نظر گرفته می شود که با فراهم کردن محیطی آرام برای زندگی می تواند گزینه خوبی برای دیوارهای داخلی و خارجی باشد.
دیواره های پانل سه بعدی از نظر جذب آب و ضد آب آزمایش شده اند ، نتایج نشان می دهد بیشترین میزان جذب آب کمتر از دو و نیم درصد است.
سبک بودن دیوارهای یونولیتی به جای دیوارهای آجری نه تنها هزینه پایه ها را کاهش می دهد بلکه 20٪ تعداد طبقات ساختمان را نیز افزایش می دهد. یونولیت می تواند عایق مهمی در مواردی مانند سازه باشد.

مصالح لند

مصالح لند به صورت مستمر و فعال در زمینه توزیع پخش عمده مصالح ساختمانی از کارخانجات مختلف شروع به فعالیت کرده که با حضور موفق در عرصه پخش و همکاری با شرکت های بزرگی همچون اسکان ایران، سازه قرن پایدار، مسکن گستر بانک مسکن، راورا، کاربردکار، رس، رایان ونک، ماموت ساختمان، آنی ساز، لوتوس و ... توانسته جایگاه ویژه ای در بازار های تهران و حومه بدست آورد .

اطلاعات تماس

آدرس:خیابان دماوند غرب به شرق چهارراه خاقانی کوچه مهدیه یکم پلاک 1 طبقه دوم
شماره تماس: 02177932673
شماره تماس مدیریت : 09121078038 
شماره تماس مدیر فروش: 09121404881 
ایمیل: jalil.froosh@gmail.com

نقشه

Image
© 97 کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت نزد مصالح لند محفوظ می باشد . | طراحی ، توسعه و راه اندازی توسط :OFOGHIT