اخبار و مقالات

شن شسته

شن شسته

شن شسته شده درشت به مشخصاتی شبیه بتن دارد. این شن با رنگ قهوه‌ای کم رنگ ، بسیاری از کارهای بتن ، فیلتر و بستر را برآورده می کند. این مصالح با دانه های سخت و بادوام دارای محتوای لجن پایین تری هست.

شن شسته کاربردهای بسیاری دارد و به خصوص به عنوان پرکننده یا ماسه سنگ بستر در اطراف لوله ها و زیر صفحات بتونی مناسب است. شن های شسته شده خواصیت فشرده سازی خوبی دارد.

چه نیاز به ساخت بتن داشته باشید یا نخواهید از بتن استفاده کنید ، به یک لایه زیرین برای روسازی و یا سنگ فرش سنگی نیاز دارید یا یک ماده زهکشی عالی لازم است ، شن شسته شده محصولی انعطاف پذیر و نسبتاً ارزان برای اکثر پروژه های ساختمانی و محوطه سازی است.

 شن و ماسه شسته شده بامایعی شسته می شود که رنگی سفید دارد که برای از بین بردن ناخالصی هایی از قبیل سیلت و خاک رس استفاده می شود و شسته می شود و سپس تخلیه می شود. شن و ماسه شسته شده عملکردهای مختلفی دارد و همچنین می تواند به عنوان آستر استخر نیز مورد استفاده قرار گیرد.

شن و ماسه شسته شده مصالح ساختمانی مورد نظر برای صاحبان خانه و افراد متخصص در ساخت و ساز مناسب است.

با خرید شن شسته شده می توانید با سیمان برای به پایان رساندن ، بتن صاف مورد استفاده قرار دهید .

به طور کلی "شسته شده" به فرآیند از بین بردن رس ، لجن ، گرد و غبار و سایر ذرات ناخواسته از شن است. پس از حذف مواد اضافی ، شن شسته شده برای استفاده باقی مانده است.

پروژه هایی که به ملات سخت احتیاج دارند:

ملات ترکیبی از ذرات ریز شن ، سیمان و آب است که می تواند شامل آهک نیز باشد. ملات معمولاً برای آجرکاری به کار می رود. شن و ماسه شسته برای مخلوط کردن با ماسه های دیگر برای افزایش استحکام ملات و در مواقعی که نیاز به کار کمتری دارد ایده آل است. فواید اصلی افزودن ماسه به مخلوط ملات این است که می تواند در طی فرآیند خشک شدن از ترک خوردگی جلوگیری کند.


مصالح لند

مصالح لند به صورت مستمر و فعال در زمینه توزیع پخش عمده مصالح ساختمانی از کارخانجات مختلف شروع به فعالیت کرده که با حضور موفق در عرصه پخش و همکاری با شرکت های بزرگی همچون اسکان ایران، سازه قرن پایدار، مسکن گستر بانک مسکن، راورا، کاربردکار، رس، رایان ونک، ماموت ساختمان، آنی ساز، لوتوس و ... توانسته جایگاه ویژه ای در بازار های تهران و حومه بدست آورد .

اطلاعات تماس

آدرس: خیابان دماوند غرب به شرق , چهارراه خاقانی , کوچه مهدیه یکم  , پلاک 1 , طبقه دوم
شماره تماس: 02122382646
شماره تماس: 09121404881
ایمیل: info@pishgamanshargh.com

نقشه

Image
© 97 کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت نزد مصالح لند محفوظ می باشد . | طراحی ، توسعه و راه اندازی توسط :OFOGHIT